O firme
          Drevostavby
          Rekonštrukcie
          Hydroizolácie
           -tlaková voda
          Záhrady a jazierka
          Sadrokartón
          Galéria
          Cenník
          Kontakt

Sadrokartón

       Pri realizáciách interiérov v novostavbách alebo pri rekonštrukciách starších objektov spolupracujeme s poprednou európskou firmou RIGIPS, ktorá sa zaoberá výrobou a dodávkou sadrokartónu a systémov suchej výstavby. Ich certifikované systémy priečok, podláh, podhľadov atď. spĺňajú prísne protipožiarne, ekologické, tepelné, zvukovoizolačné a zdravotné európske normy.

      
Priečky a deliace steny – nenosné konštrukcie pre členenie interiérov, vynikajú rýchlou a suchou montážou. Pri nízkej hmotnosti dosahujú vysokých hodnôt vzduchovej nepriezvučnosti (až 64dB) a požiarnej odolnosti (až 120min). V dutine je možné viesť elektro alebo sanitárnu inštaláciu. V porovnaní s bežnými murovanými priečkami pri rovnakej hrúbke steny má neporovnateľne rýchlejšiu výstavbu, lepšie zvukové a tepelnoizolačné vlastnosti a nároky na dopravu, čo v konečnom dôsledku vytvára finančnú úsporu. Hotový povrch je možné maľovať tapetovať, obkladať...

      
Podhľady – sú ľahké vodorovné konštrukcie na zníženie výšky miestnosti, zakrytie inštalačných vedení, zlepšenie tepelno a zvukovo izolačných vlastností pôvodných stropov a zlepšenie architektonického rázu interiéru. Poskytujú možnosť výrazne zvýšiť požiarnu odolnosť stropov alebo stropné konštrukcie pred požiarom úplne ochrániť.

      
Systémy podkrovia RIGIPS (horizontálne, šikmé a vertikálne obvodové konštrukcie) umožňujú vytvárať pohodlný domov z doposiaľ nevyužívaných priestorov alebo kombinovať výhody šikmých striech a obytných podkroví na novostavbách. Vhodnou kombináciou sadrokartónových dosiek, tepelnej izolácie a špeciálnych fólií možno vytvoriť dokonale fungujúci celok vyhovujúci všetkým nárokom na vytvorenie hospodárneho, ekologického a zdravotne nezávadného interiéru.

      
Suché podlahy RIGIDUR ich nízka hmotnosť, rýchlosť montáže a možnosť okamžitého užívania bezprostredne po dokončení ich predurčuje na použitie v novostavbách ale hlavne sú ideálne pre rekonštrukcie a sanácie, najmä v strešných nadstavbách a pôvodných stavbách. Vďaka absencii mokrých procesov pri realizácii ponúkajú rýchle, čisté a ľahké riešenie. Suché podlahy vyhovujú náročným požiadavkám na zvukovú a tepelnú izoláciu a majú vynikajúce vlastnosti z hľadiska požiarnej odolnosti. Suchými podlahami je ľahko možné vyrovnať i nerovný podklad, majú vysokú tvrdosť a pevnosť povrchu – vydržia napr.záťaž kolieskových stoličiek, bez potreby dodatočnej úpravy povrchu..

       Na konkrétne zrealizovaný projekt je možné požiadat o vydanie certifikátu od firmy rigips.

Od základu po záhradu...
   
Copyright © DLIST 2010 Hosting čaje-online