O firme
          Drevostavby
          Rekonštrukcie
          Hydroizolácie
           -tlaková voda
          Záhrady a jazierka
          Sadrokartón
          Galéria
          Cenník
          Kontakt

O firme

Družstvo LIST        Naša firma realizuje prevažne drevostavby a to rodinných domov a rekreačných chát v nízkoenergetickom štandarde. Staviame systémom stĺpikovej konštrukcie (sendvičový panel) priamo na stavenisku...

       Dalšou činnosťou sú rekonštrukcie starších objektov. Z neobývaných domov vytvoríme moderne riešený objekt, ktorý sa buď trvale alebo rekreačne môže využívať. V bytovkách rekonštruujeme kompletne celý byt alebo napr. bytové jadro.

       Pri starších objektoch je najväčší problém neexistujúca alebo nefunkčná hydroizolácia a tým spôsobené vlhké a zasolené múry. Vysušovanie týchto stavieb prevádzame dodatočnou hydroizoláciou prevádzanou mikroinjektážou.

       Podľa želania zákazníka alebo projektu prevádzame teréne úpravy, skalky, jazierka atd. Vytvárame komplexné riešenie vytvorenia záhrady , parku od návrhu až po realizáciu...

       Sadrokartón realizujeme systémom RIGIPS, ktorý umožňuje nájsť komplexné riešenia aj pre najnáročnejšieho klienta. Na konkrétne zrealizovaný projekt je možné požiadať o vydanie certifikátu od firmy RIGIPS.

Od základu po záhradu...
   
Copyright © DLIST 2010 Hosting čaje-online